Startande spelare:
66
Registrerade män/kvinnor:
83%/17%
Registrerade starter:
66
Spelade starter:
66
[
start
]
[
anmälan
]
[
starter/resultat
]
[
information
]
[
kontakt
]
Webblösning utvecklad av:
ElanMaran 2022
Arrangeras av:
Hudiksvalls Bowlinghall
Telefon:
0650-14680
E-mail:
info@hudiksvallsbowlinghall.se
Hemsida:
www. hudiksvallsbowlinghall.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Benjamin Hellström
Fyrishof BK
Lördagen den 12 februari 09:30
Berra Hillström
Strands BK
Lördagen den 12 februari 09:30
Carina Selvén
Täby BwK
Fredagen den 15 april 09:30
Christer Sundqvist
Strands BK
Söndagen den 17 april 09:30
Dararat Chaiyatip
BC Pegasus
Lördagen den 12 februari 09:30
David Runefelt
Uppsala BC 90
Fredagen den 15 april 09:30
Dennis Hellbergh
BK Skinnarna
Fredagen den 15 april 09:30
Elias Sjögren
Ludvika BK
Söndagen den 17 april 09:30
Eric Thomas
S:t Eriks Bowlingförening
Lördagen den 16 april 09:30
Erik Norin
Sanna BK
Lördagen den 16 april 09:30
Erika Svensson
B-K Eva
Söndagen den 17 april 09:30
Georg Carlsson
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Lördagen den 16 april 09:30
Gunnar Mohlén
Strands BK
Fredagen den 15 april 09:30
Helena Embretzén
Edsbyns BK
Fredagen den 15 april 09:30
Ingvar Nyström
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Lördagen den 16 april 09:30
Jan Selin
Gävle KK
Fredagen den 15 april 09:30
Janne Nyman
Skellefteå IF
Söndagen den 17 april 09:30
Jessica Ström
Junsele BK
Söndagen den 17 april 09:30
Joakim Engleson
Kägeljägarna BK (h)
Lördagen den 19 mars 09:30
Joel Lindström
Playbowl Club Åkeshov
Lördagen den 16 april 09:30
johan Björklund
Strands BK
Lördagen den 12 februari 09:30
Jojje Ström
Junsele BK
Söndagen den 17 april 09:30
Jonas Emretzon
S:t Eriks Bowlingförening
Lördagen den 16 april 09:30
Jonas Jonsson
BK Klossen
Lördagen den 16 april 09:30
Jonas Östman
S:t Eriks Bowlingförening
Lördagen den 16 april 09:30
Jonathan Andersson
BK Trix
Lördagen den 12 februari 09:30
Jonathan Winhagen
Team Ystad BK
Lördagen den 16 april 09:30
Kristoffer Strömberg
BK Nobel
Lördagen den 12 februari 09:30
Kurt Simonsson
Ludvika BK
Fredagen den 15 april 09:30
Lars Lindbäck
BK Kaskad
Söndagen den 17 april 09:30
Margareta Snäll
Strands BK
Lördagen den 12 februari 09:30
Mattias Hellbergh
Ludvika BK
Fredagen den 15 april 09:30
Mattias Persson
Täby BwK
Fredagen den 15 april 09:30
Max Mäntykenttä
BK Raa
Lördagen den 16 april 09:30
Michael Ahlin
Team X-Bowlers BC
Lördagen den 16 april 09:30
Mikael Berggren
Strands BK
Lördagen den 12 februari 09:30
Ola Näslund
Värtans IK
Lördagen den 16 april 09:30
Per Tillberg
BK Kamraterna
Lördagen den 19 mars 09:30
Per Wennberg
Edsbyns BK
Söndagen den 17 april 09:30
Per Willsson
Team X-Bowlers BC
Lördagen den 16 april 09:30
Peter Bodell
BK Klossen
Fredagen den 15 april 09:30
Peter Claar
BK Klossen
Fredagen den 15 april 09:30
Pär Glaas
Strands BK
Fredagen den 15 april 09:30
Stefan Johansson
BK Klossen
Fredagen den 15 april 09:30
Thomas Lindberg
Strands BK
Lördagen den 12 februari 09:30
Thomas Lindblad
Sandvikens AIK BK
Fredagen den 15 april 09:30
Thomas Linder
Sandvikens AIK BK
Fredagen den 15 april 09:30
Thomas Ramsell
Skellefteå IF
Söndagen den 17 april 09:30
Tomas Hoffmar
Gävle KK
Fredagen den 15 april 09:30
Tomas Regnander
Värtans IK
Lördagen den 16 april 09:30
Tommy Pihlström
Sanna BK
Lördagen den 12 februari 09:30
Tonie Schargerström
BC Pegasus
Lördagen den 12 februari 09:30
Ulrica Sundberg
Skellefteå IF
Söndagen den 17 april 09:30
Urban Norman
Junsele BK
Söndagen den 17 april 09:30
TOTALT: 54 SPELARE